28.12.2014

Aktualizacja i modernizacja strony


Wszystkich odwiedzających przepraszam za chwilowy chaos na naszej stronie.
Zmieniamy w istotny sposób tak treści jak i zakres funkcjonalny strony oraz poszerzamy portfolio produktów o pompy ciepła.

Co najważniejsze aktualizujemy wszystkie treści w nawiązaniu do tego jak kształtuje się nadchodząca ustawa o OZE. Uzupełnimy również w przystępnej formie informacje o możliwości finansowania energetyki odnawialnej z różnych źródeł.

Zaprezentujemy bardziej szczegółowo produkty do monitoringu i nadzoru nad jakością pracy instalacji PV. Ta część serwisu będzie o tyle istotna, że jakość zbudowanej instalacji fotowoltaicznej jesteśmy w stanie ocenić dopiero po pewnym czasie. Dlatego aby w okresie gwarancji na sprzęt i usługę można było skutecznie dochodzić swoich racji względem wykonawcy warto zastosować profesjonalny monitoring. Te urządzenia jak i sama usługa może być zastosowana w zasadzie do dowolnego inwertera tak w nowo powstających instalacjach PV jak i w już istniejących. Jak zastosować monitoring aby to co otrzymujemy w zapewnieniach instalatora było tym za co faktycznie płacimy będziemy propagować ze szczególnym pietyzmem. Budząca się pomału świadomość zastosowań fotowoltaiki musi rodzić się równocześnie ze świadomością konieczności dbania o jakość tych instalacji. Nikt z nas nie lubi wydać pieniędzy na coś co sobie zaplanował, a następnie być z tego czegoś niezadowolonym. Dlatego nasz monitoring i usługa z tym związana pozwoli naszym klientom ograniczyć do minimum zagrożenia związane z konsekwencjami złej jakości instalacji fotowoltaicznej.

W nowym roku zapraszamy na kompletną już w treść stronę.

Kontakt do nas

Szybki kontakt do naszych przedstawicieli. Odpowiemy na każde zapytanie, przedstawimy najbardziej optymalną ofertę dla Ciebie oraz wyjaśnimy wątpliwości.

Kontakt do nas

SOLTeam Sp. j.
ul Wyszyńskiego 28
95-035 Ozorków

biuro@solteam.pl
kontakt do nas+48 501 021 783

Materiały do pobrania

Zbiór materiałów dla kupujących panele słoneczne lub chcących zainwestować w fotowoltaikę.

fotowoltaika

Pompy ciepła, Fotowoltaika

Zapoznaj się z naszymi materiałami, katalogami, poradnikami

Newsletter